Nikon Coolpix P900 - OKAZJE Oceń produkt:

od 2078,00 PLN

oszczędzasz do 19%

 • Producent: Nikon
 • Kategoria: Aparaty cyfrowe
 • Rozdzielczość: 16 Mpx
 • Zoom optyczny: 86 x
 • Przekątna ekranu: 3.0 "
 • Ogniskowa min: 24
 • Ogniskowa max: 2000
 • Stabilizator obrazu: optyczny
 • Wizjer: tak
 • Nośnik danych: karta SD
 • Rodzaj zasilania: akumulator
 • Kolor: czarny
 • Balans bieli: auto, zachmurzenie, światło dzienne, fluorescencyjny, auto, zachmurzenie, światło dzienne, fluorescencyjny
 • Czułość: 12800, 100, 6400
 • Ogniskowa: 4.3-357 mm

Każdy miłośnik fotografii przyrodniczej i astrofotografii bez wątpienia zainteresuje się aparatem COOLPIX P900 o rozdzielczości 16 mln pikseli z niewiarygodnym 83-krotnym zoomem optycznym, który pozwoli rejestrować detaly niewidoczne gołym okiem. Momentalne fotografowanie dzięki prędkiemu autofokusowi w trybie AF i krótszemu opóźnieniu spustu migawki z jeszcze skuteczniejszym ograniczeniem poruszenia dzięki systemowi optycznej redukcji drgań z podwójną detekcją o produktywności 5 stopni ekspozycji.

Ruchomy monitor i zaimplementowany wizjer elektroniczny sprężyste kadrowanie podczas rejestrowania bogatych w detale zdjęć i filmów Full HD w zakresie ogniskowych superteleobiektywu. Zastosowana obsługa systemów GPS/GLONASS/QZSS pozwala z wysoką skrupulatnością rejestrować miejsca fotografowania, a dzięki obsłudze technice Wi-Fi®¹ i NFC² zrobione zdjęcia można natychmiast udostępniać.

Skonstruowany z myślą o komforcie fotografowania aparat COOLPIX P900 pozwala bardziej niż kiedykolwiek zbliżyć się do atrakcyjna przyrody.

Obiektyw zmiennoogniskowy o ultraszerokim zakresie ogniskowych

Obiektyw NIKKOR z 83-krotnym zoomem pozwala rejestrować niesamowite szczegóły niewidoczne gołym okiem (można uzyskać 166-krotne zwiększenie dzięki funkcji Dynamic Fine Zoom¹), ponieważ pokrywa zakres ogniskowych od szerokokątnej 24 mm do teleobiektywowej 2000 mm (odpowiednik formatu małoobrazkowego).

Optyczna redukcja drgań (VR) z podwójną detekcją o produktywności 5 poziomów ekspozycji

fotografie robione z ręki teleobiektywem są jednostajne, ponieważ mechanizm VR jednocześnie lokalizuje ruch na podstawie obiektywu (detektor szybkości obrotowej) oraz matrycy (dane o wektorze ruchu), co polepsza absorbcję drgań.

Matryca CMOS o rozdzielczości 16 mln pikseli wytworzona w technologii BSI

widoczne, bogate w szczegóły przystępne do uzyskania choćby w nocy. Czuła matryca zagwarantuje nieprzeciętną ostrość i jakość zdjęć przy minimalnym poziomie szumów.

Obsługa systemów GPS/GLONASS/QZSS oraz rozpoznawanie interesujących miejsc:

prędkie i detalowe informacje o położeniu niezależnie od miejsca fotografowania dzięki międzynarodowym systemom satelitarnym GPS/GLONASS/QZSS śledzącym marszrutę z niesamowitą precyzyjnością.

zastosowana obsługa technice Wi-Fi® i NFC

Z dowolnego miejsca podczas podróży można dzielić się zdjęciami zwierząt i przyrody – wystarczy nacisnąć przycisk Wi-Fi®² lub po prostu zbliżyć aparat z funkcją NFC³ do urządzenia inteligentnego³.

Jeszcze szybsze reagowanie

Koniec z utratą doskonałej okazji w trakcie fotografowania nieprzewidywalnej przyrody albo błyskawicznie zmieniającego się nieba dzięki szybszemu autofokusowi i skróconemu czasowi opóźnienia (ok. 0,12 s przy ustawieniu szerokokątnym)⁴.

spory ruchomy monitor LCD: komfortowy ruchomy monitor LCD (RGBW) typu Clear Color Display o przekątnej 7,5 cm (3 cale) i rozdzielczości około 921 tys. Punktów pozwala eksperymentować z kreatywnymi perspektywami, a także kadrować intensywną akcję. Warstwa przeciwodblaskowa zagwarantuje trafną widoczność w każdych warunkach oświetleniowych.

Nagrywanie filmów Full HD: płynnym filmom Full HD (1080/60p) może teraz towarzyszyć wysokiej jakości dźwięk nagrywany przez mikrofon zmieniający charakterystykę kierunkową w zależności od ustawienia zoomu. Specjalny przycisk nagrywania filmu pozwala prędko przechodzić z trybu zdjęć do trybu filmowania.

Film poklatkowy: łatwość tworzenia pięknych sekwencji poklatkowych. Starczy wybrać sfotografowaną sytuację, a ze zdjęć zrobionych z interwalometrem zostanie samoczynnie utworzony 10-sekundowy film poklatkowy.

Zoom mikrofonu: filmy o rozdzielczości Full HD cechuje wysokiej jakości dźwięk kierunkowy gwarantowany przez funkcję Zoom mikrofonu, która zmienia charakterystykę kierunkową trafnie do zmian ogniskowej.

Soczewka ze szkła Super ED: jednak ten konkretny zoom pozwala rejestrować obiekty z całym bogactwem szczegółów, tubus obiektywu pozostaje kompaktowy, a układ optyczny nadzwyczajnie radzi sobie z aberracją chromatyczną dzięki soczewce ze szkła Super ED.

Tryby Księżyc i Obserwacja ptaków: niełatwe fotograficzne tematy, takie jak ptaki i księżyc, stają się nieskomplikowane dzięki funkcji automatyczny wybór programów, która ułatwia ogniskowanie i ułatwia dobór ustawień i gwarantuje, że uzyskiwane wyniki są za każdym razem nieszablonowe.

duży kąt oglądania: kreatywne komponowanie i niecodzienne perspektywy nie stanowią już problemu za sprawą monitora LCD o szerokim kącie oglądania. Można fotografować z góry, ponad przeszkodami, lub z dołu, by zarejestrować spotkanie oko w oko ze zwierzęciem.

Konfigurowalny przycisk funkcji (Fn): używane funkcje można przypisać do przycisku Fn, żeby spersonalizować w ten sposób obsługę aparatu. Do zmiany ustawień wystarczy wtedy jedno naciśnięcie przycisku.

Pokrętło trybu pracy: znajdujące się na górze aparatu pokrętło trybu pracy można obsługiwać jedną ręką, uzyskując prosty dostęp do najważniejszych ustawień, w tym manualnych trybów ekspozycji (P/S/A/M).

AF z wyszukiwaniem celu: autofokus w trybie AF z wyszukiwaniem celu prędko i precyzyjnie identyfikuje obiekt i samoczynnie ustawia na nim ostrość, dzięki czemu można skoncentrować się na kombinacji kadru.

System COOLPIX Picture Control: ustawienia Picture Control pozwalają w prosty sposób kontrolować wygląd zdjęć. Dostępne opcje to między innymi Neutralne do naturalnie wyglądających zdjęć, Żywe do stanowczo barwnych zdjęć, Monochromatyczne do zdjęć czarno-białych i Niestandardowe z możliwością skorygowania maksymalnie dwóch parametrów, na przykład kontrastu albo nasycenia.

zastosowany wizjer elektroniczny: detektor zbliżenia oka lokalizuje przyłożenie oka do wizjera i samoczynnie przełącza obraz z wyświetlacza na wizjer elektroniczny, umożliwiając bezproblemowe kadrowanie bez względu na fason fotografowania.

Przycisk zoomu krokowego: gdy obiekt fotografowany z wielkim zoomem chwilowo zniknie z kadru, wystarczy jedno naciśnięcie przycisku obok dźwigni zoomu,prędko wrócić do ustawienia szerokokątnego i bez trudu ponownie uchwycić obiekt.

Boczna dźwignia zoomu: boczną dźwignię zoomu można obsługiwać lewą ręką, minimalizując tym samym drgania aparatu, żeby uzyskać płynne filmy i znaczne fotografie.

Długi czas działania akumulatora: wydłużony czas działania dzięki większej energooszczędności akumulatora to więcej zdjęć i dłuższe filmy Full HD.

Kompensacja błysku: nieprzeciętnie stabilnie ekspozycji dzięki kompensacji błysku (od -2 do +2 EV), która pomaga zbalansować oświetlenie obiektu światłem lampy z oświetleniem tła i zapewnia naturalne fotografie.

19 programów tematycznych: ten aparat może pomóc w dobraniu najkorzystniejszych ustawień do bieżącej sytuacji. Starczy wybrać program tematyczny najlepiej dobrany do obiektu i warunków, a aparat automatycznie zoptymalizuje ustawienia.

EXPEED C2: szybki i innowacyjny system przetwarzania obrazu producenta Nikon niezwłoczne działanie, nieprzeciętną jakość fotografii i wyśmienite efekty przy wysokiej czułości.

NIKON IMAGE SPACE: NIKON IMAGE SPACE to serwis, w którym wszyscy użytkownicy aparatów Nikon mogą darmowo korzystać z 20 GB przestrzeni w chmurze do przechowywania i udostępniania zdjęć. Więcej danych można znaleźć na stronie www.nikonimagespace.com.

¹ Przed zastosowaniem należy zainstalować na urządzeniu inteligentnym aplikację Wireless Mobile Utility firmy Nikon (dostępną dla systemów iOS i Android).
² technologia Near Field Communication (NFC) jest obsługiwana przez zgodne smartfony i tablety z systemem Android (w wersji 4.0 lub nowszej). Przed zastosowaniem należy zainstalować na urządzeniu aplikację Wireless Mobile Utility firmy Nikon i skonfigurować je pod kątem przesyłania zdjęć.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Aparaty cyfrowe