Nikon Coolpix P900 - OKAZJE Oceń produkt:

od 2190,00 PLN

oszczędzasz do 22%

 • Producent: Nikon
 • Kategoria: Aparaty cyfrowe
 • Rozdzielczość: 16 Mpx
 • Zoom optyczny: 86 x
 • Przekątna ekranu: 3.0 "
 • Ogniskowa min: 24
 • Ogniskowa max: 2000
 • Stabilizator obrazu: optyczny
 • Wizjer: tak
 • Nośnik danych: karta SD
 • Rodzaj zasilania: akumulator
 • Kolor: czarny
 • Balans bieli: auto, zachmurzenie, światło dzienne, fluorescencyjny
 • Czułość: 100, 6400, 12800
 • Ogniskowa: 4.3-357 mm

Każdy miłośnik fotografii przyrodniczej i astrofotografii bez wątpienia zainteresuje się aparatem COOLPIX P900 o rozdzielczości 16 mln pikseli z niewiarygodnym 83-krotnym zoomem optycznym, który pozwoli rejestrować detale niewidoczne gołym okiem.

Błyskawiczne fotografowanie dzięki prędkiemu autofokusowi w trybie AF i krótszemu opóźnieniu spustu migawki z jeszcze skuteczniejszym ograniczeniem poruszenia dzięki systemowi optycznej redukcji drgań z podwójną detekcją o produktywności 5 stopni ekspozycji.

Ruchomy monitor i zaimplementowany wizjer elektroniczny sprężyste kadrowanie w trakcie rejestrowania bogatych w szczegóły fotografii i filmów Full HD w zakresie ogniskowych superteleobiektywu.

zastosowana obsługa systemów GPS/GLONASS/QZSS pozwala z wysoką starannością rejestrować miejsca fotografowania, a dzięki obsłudze technice Wi-Fi¹ i NFC² zrobione fotografie można natychmiast udostępniać.

Skonstruowany z myślą o komforcie fotografowania aparat COOLPIX P900 pozwala bardziej niż kiedykolwiek zbliżyć się do efektowna przyrody.
¹ Przed wykorzystaniem należy zainstalować na urządzeniu inteligentnym aplikację Wireless Mobile Utility marki Nikon (przystępną dla systemów iOS i Android).
² technika Near Field Communication (NFC) jest obsługiwana poprzez zgodne smartfony i tablety z systemem Android (w wersji 4.0 albo nowszej). Przed zastosowaniem należy zainstalować na urządzeniu aplikację Wireless Mobile Utility marki Nikon i skonfigurować je pod kątem przesyłania fotografii.

spory ruchomy monitor LCD

komfortowy ruchomy monitor LCD (RGBW) typu Clear Color Display o przekątnej 7,5 cm (3 cale) i rozdzielczości około 921 tys. Punktów pozwala eksperymentować z kreatywnymi perspektywami i kadrować dynamiczną akcję. Powłoka przeciwodblaskowa gwarantuje stosowną widoczność w każdych warunkach oświetleniowych.

Nagrywanie filmów Full HD

Płynnym filmom Full HD (1080/60p) może teraz towarzyszyć wysokiej jakości dźwięk nagrywany poprzez mikrofon zmieniający charakterystykę kierunkową w zależności od ustawienia zoomu. Specjalny przycisk nagrywania filmu pozwala ekspresowo przechodzić z trybu fotografii do trybu filmowania.

Film poklatkowy

Łatwość tworzenia atrakcyjnych sekwencji poklatkowych. Starczy wybrać sfotografowaną sytuację, a ze zdjęć zrobionych z interwalometrem zostanie samoczynnie utworzony 10-sekundowy film poklatkowy.

Zoom mikrofonu

Filmy o rozdzielczości Full HD cechuje wysokiej jakości dźwięk kierunkowy gwarantowany przez funkcję Zoom mikrofonu, która zmienia charakterystykę kierunkową adekwatnie do zmian ogniskowej.

Soczewka ze szkła Super ED

jednakże ten konkretny zoom pozwala rejestrować obiekty z całym bogactwem szczegółów, tubus obiektywu pozostaje kompaktowy, a układ optyczny nieprzeciętnie radzi sobie z aberracją chromatyczną dzięki soczewce ze szkła Super ED.

Tryby Księżyc i Obserwacja ptaków

nieprzystępne fotograficzne tematy, takie jak ptaki i księżyc, stają się przystępne dzięki funkcji automatyczny dobór programów, która ułatwia ogniskowanie i ułatwia dobór ustawień oraz zagwarantuje, iż uzyskiwane wyniki są za każdym razem wyjątkowe.

wielki kąt oglądania

Kreatywne komponowanie i niecodzienne perspektywy nie stanowią już problemu za sprawą monitora LCD o szerokim kącie oglądania. Można fotografować z góry, ponad przeszkodami, lub z dołu, aby zarejestrować spotkanie oko w oko ze zwierzęciem.

Konfigurowalny przycisk funkcji (Fn)

stosowane funkcje można przypisać do przycisku Fn, aby spersonalizować w ten sposób obsługę aparatu. Do zmiany ustawień starczy wtedy jedno naciśnięcie przycisku. Pokrętło trybu pracy

Znajdujące się na górze aparatu pokrętło trybu pracy można obsługiwać jedną ręką, uzyskując nieskomplikowany dostęp do najważniejszych ustawień, w tym manualnych trybów ekspozycji (P/S/A/M).

AF z wyszukiwaniem celu

Autofokus w trybie AF z wyszukiwaniem celu prędko i precyzyjnie identyfikuje obiekt, a także automatycznie ustawia na nim ostrość, dzięki czemu można skupić się na kompilacji kadru.

System COOLPIX Picture Control

Ustawienia Picture Control pozwalają w prosty sposób kontrolować wygląd fotografii. Przystępne opcje to między innymi Neutralne do naturalnie wyglądających fotografii, Żywe do wyjątkowo kolorowych fotografii, Monochromatyczne do zdjęć czarno-białych i Niestandardowe z możliwością skorygowania maksymalnie dwóch parametrów, na przykład kontrastu albo nasycenia.

wbudowany wizjer elektroniczny

czujka zbliżenia oka lokalizuje przyłożenie oka do wizjera i automatycznie przełącza obraz z wyświetlacza na wizjer elektroniczny, umożliwiając bezproblemowe kadrowanie bez względu na fason fotografowania.

Przycisk zoomu krokowego

Gdy obiekt fotografowany z sporym zoomem chwilowo zniknie z kadru, starczy jedno naciśnięcie przycisku obok dźwigni zoomu,błyskawicznie wrócić do ustawienia szerokokątnego i bez trudu ponownie uchwycić obiekt.

Boczna dźwignia zoomu

Boczną dźwignię zoomu można obsługiwać lewą ręką, minimalizując tym samym drgania aparatu, aby uzyskać płynne filmy i wyraźne fotografie.

Długi czas działania akumulatora

Wydłużony czas działania dzięki pokaźniejszej energooszczędności akumulatora to więcej zdjęć i dłuższe filmy Full HD.

Kompensacja błysku

doskonale stabilnie ekspozycji dzięki kompensacji błysku (od -2 do +2 EV), która pomaga zbalansować oświetlenie obiektu światłem lampy z oświetleniem tła i zapewnia naturalne fotografie.

19 programów tematycznych

Ten aparat może pomóc w dopasowaniu najkorzystniejszych ustawień do bieżącej sytuacji. Starczy wybrać program tematyczny najlepiej przypasowany do obiektu i warunków, a aparat samoczynnie zoptymalizuje ustawienia.

EXPEED C2

szybki i nowoczesny system przetwarzania obrazu marki Nikon błyskawiczne działanie, perfekcyjną jakość zdjęć i nadzwyczajne efekty przy wysokiej czułości.

towar
marka
Kod producenta
Nikon P900 black
EAN
0018208944262
Podstawowe dane rozmiary
Szerokość [mm]
139.5
Wysokość [mm]
103.2
Grubość [mm]
137.4
atrybuty matrycy Obiektyw Ekspozycja
Centralnie ważony
Matrycowy
Punktowy
automatyczny
technologiczne
dedykowany akumulator
zaimplementowane technologie
GPS
WiFi
Zapis informacji Lampa błyskowa
zastosowana - podnoszona
samoczynny
Manualny
Podgląd fotografii Funkcje
10 sekund
2 sekundy
AF oparty na detekcji kontrastu
Dotykowy AF
Inteligentne rozpoznawanie twarzy
dołączone wyposażenie
Akumulator
kabel USB
Ładowarka
Pasek
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Telefony:
+48 22 460 87 60
Opis:
Serwis i Status naprawySerwis lustrzanek, obiektywów, lamp błyskowychoraz pozostałych produktów z wyłączeniem aparatów COOLPIX.Nikon Polska Sp. Z o.o.ul. Łopuszańska 38B02-232 Warszawa, PolskaGodziny pracy serwisu:poniedziałek 10:00 - 18:00, wtorek - piątek 8:30 - 16:30.Kontakt z serwisem Nikon Polska:tel. +48 22 460 87 60e-mail: [email protected]fax + 48 22 460 87 38Informacje online o statusie naprawy sprzętu w serwisie Nikon Polskadostępne są w zakładce STATUS NAPRAWY.Serwis aparatów COOLPIXVSP DATA a.s.Údolní 2188390 64 Tábor, Republika Czeskawww.vspdata.czKontakt z serwisem VSP Data:Tel. +48 22 460 87 32, pon. - pt. 9 – 17e-mail: [email protected] (obsługa w j. Polskim)Więcej danych na temat serwisu w zakładce SERWIS albo pod numerem telefonu infolinii NIKON +48 (22) 460 87 32. Linia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Aparaty cyfrowe