Olympus E-M10 MK III - OKAZJE Oceń produkt:

od 2889,00 PLN

oszczędzasz do 30%

 • Producent: Olympus
 • Kategoria: Aparaty cyfrowe
 • Rozdzielczość: 16.1 Mpx
 • Zoom optyczny: 3 x
 • Przekątna ekranu: 3.0 "
 • Ogniskowa min: 28
 • Ogniskowa max: 84
 • Nagrywanie filmów: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
 • Nośnik danych: karta SD
 • Balans bieli: cień, ręczny, zachmurzenie
 • Czułość: 100, 25600, 100, 25600

OLYMPUS OM-D e-m10 mark III Klasyka w progresywnym wydaniu Aparat Olympus E-M10 Mark III idealne zdjęcia w każdych warunkach Olympus E-M10 Mark III zaopatrzony został w 16-megapikselowy detektor z 5-osiową stabilizacją obrazu.

Pozwala ona na wydłużenie czasu naświetlania aż o 4 wartości EV (w zależności od obiektywu). Dzięki czemu realne jest fotografowanie bez wykorzystania statywu przy zaskakująco długich czasach naświetlania, umożliwiając swobodne realizowanie zdjęć w niesprzyjających warunkach oświetleniowych (np.

po zmroku). Zalety stabilizacji docenią zwłaszcza użytkownicy teleobiektywów, obiektywów makro czy osoby wykorzystujące aparat do filmowania. Dzięki stabilizacji matrycy obraz jest stabilizowany z każdym obiektywem.

Aparat i kamera w kompaktowym korpusie E-M10 Mark III oprócz perfekcyjnej jakości zdjęć o rozdzielczości 16 mln pikseli oferuje możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Zmienna liczba klatek, na przykład 60 lub 30 w rozdzileczości Full HD, pozwala na tworzenie dodatkowych efektów podczas filmowania, np.

filmownaia w zwolnionym tempie a funkcja filmów poklatkowych nadzwyczajnie spełni oczekiwania przy nagrywaniu długo trwających zdarzeń, które odtworzymy w kilka czy kilkanaście sekund, tzw. Timelapse. Wysokiej jakości wizjer wykorzystanie elektronicznego wizjera OLED o rozdzielczości 2.36 mln punktów nie tylko ułatwia kadrowanie, ale także umożliwia podgląd obrazu z ustawionymi w aparacie parametrami czy filtrami.

Jest to rozwiązanie, które istotnie usprawnia późniejszą obróbkę albo choćby czyni ją zbędną. Oczywiście pokrycie pola widzenia wynosi 100%, dzięki czemu unikniesz sytuacji, w której na zdjęciu pojawi się coś, czego nie było widać podczas kadrowania.

Inżynierowie producenta Olympus pomyśleli również o komforcie obsługi aparatu poprzez osoby noszące okulary, w tym celu wyposażyli urządzenie w regulację dioptrii od -4.0 do +2.0. Prędki i staranny autofocus OMD-E10 Mark III ma aż 121 pól AF rozłożonych po prawie całej powierzchni matrycy, pozwalajac użytkownikowi na nieograniczone kadrowanie.

Moduł automatycznego ustawiania ostrości oparto o detekcję kontrastu, konsekwencją jest niemal natychmiastowe ostrzenie na wybranym obiekcie. Użycie funkcji AF Targeting Pad Erogonomiczny ekran LCD Odchylany Fotografowanie z niskiej lub szczególnie wysokiej perspektywy za pomocą wizjera jest niezbyt wygodne.

Czasem może wymagać położenia się na ziemi, a w innym przypadku zastosowania dopełniającego stopnia. Dzięki E-M10 Mark III unikniesz tych niedogodności, ponieważ ma on odchylany wyświetlacz LCD. Dotykowy Nie za każdym razem fotografowanie za pomocą wizjera jest optymalne.

Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy smartfony są niezwykle lubiane niektórzy użytkownicy mogą preferować obsługę aparatu z poziomu ekranu LCD. Olympus wychodzi im naprzeciw pozwalając na dobór pola ostrości, ostrzenie i wyzwolenie migawki z poziomu wyświetlacza.

prędkie zdjęcia seryjne Dzięki nieprzeciętnej prędkości fotografowania w trybie seryjnym wynoszącej aż 8.6 kl./s Olympus OMD-E M10 Mark III pozwoli Ci na uchwycenie nawet aktywnych scen. Interesujesz się fotografią sportu lub dzikiej przyrody? Ten aparat sprosta Twoim oczekiwaniom.

Łączność bezprzewodowa wbudowana funkcja Wi-Fi pozwala na prędkie przesyłanie i udpostępnianie i zdalne sterowanie aparatem. Możesz więc wyzwalać migawkę, ustawiać parametry ekspozycji czy inne funkcje aparatu przy pomocy smartfona lub tabletu.

duży wybór obiektywów Olympus w swojej ofercie posiada już ponad 40 obiektywów systemu Micro 4/3. Po zastosowaniu adaptera osiągalne jest również korzystanie z nieprzeciętnych optycznie obiektywów 4/3. Należy także pamiętać, że aparaty Olympus współpracują ze wszystkimi obiektywami z mocowaniem Micro 4/3, także firm niezależnych.

Obiektywy Olympus systemu Micro 4/3 Obiektyw Olympus M.ZUIKO DIGITAL 14-42 mm ED EZ 3-krotny zoom optyczny Zakres ogniskowych niniejszego obiektywu jest ekwiwalentem 28-82 mm dla formatu 35 mm, dzięki temu pozwoli Ci uwiecznić zarówno szerokie kadry, np.

krajobraz, jak także nieco węższe, co jest przydatne w fotografii portretowej. Wspaniała jakość optyczna Głównym celem jaki stawiali sobie inżynierowie producenta Olympus było zaprojektowanie obiektywu ostrego w całym kadrze dla wszystkich ogniskowych.

Warto zauważyć, iż udało się to osiągnięc w niezwykle kompaktowej obudowie. Zoom elektroniczny Obiektyw pozwala na wybranie trzech przeróżnych szybkości pracy zoomu. Jest to wyjątkowo przydatne niezwykle dla filmowców.

prędkością zmiany ogniskowej można sterować z poziomu aparatu lub smartfona z aplikacją OI.Share. Obiektyw Olympus M.ZUIKO DIGITAL 40-150 mm ED R Przeznaczenie M.ZUIKO DIGITAL 40-150 mm f/4.0-5.6 ED R (odpowiednik ogniskowych 80-300 dla obiektywów pełnoklatkowych) to szczególnie lekki teleobiektyw rewelacyjnie nadający się do wielkich zbliżeń w prawidłowym oświetleniu, np.

fotografii przyrodniczej. Niewielka waga zezwala na zabieranie go ze sobą zawsze kiedy jedynie zajdzie taka potrzeba. Jest perfekcyjnym uzupełnieniem podstawowego obiektywu 14-42. Dzięki cichej pracy systemu AF może być używany zarówno do fotografii jak i filmu.

szczególnie kompaktowe wymiary, niezwykle niska waga Pomimo swoich ogromnych możliwości przybliżenia konstrukcja obiektywu jest bardzo kompaktowa i lekka, jego waga to zaledwie 190 gram a długość w pozycji skręconej wyłącznie 83 mm.

wspaniale się więc wpisuję w ideę kompaktowości systemu Micro 4/3. Prędki i cichy system AF wykorzystany w obiektywie mechanizm śrubowy odpowida za szybkie a równocześnie ciche ustawianie ostrości. Pozwoli to na fotografowanie w miejscach, gdzie niewskazane jest hałasowanie (np.

w teatrze czy kościele) jak na dodatek zapewni rewelacyjną jakość filmów bez zbędnych dźwięków pochodzących z obiektywu. Wysoka jakość optyki Konstrukcję obiektywu stanowi 13 składników w 10 grupach, w tym soczewki ED oraz HR gwarantujące wysoką rozdzielczość.

Opis aparatu na polskiej stronie producenta Opis obiektywu 14-42 mm na polskiej stronie producenta Opis obiektywu 40-150 mm na polskiej stronie producenta

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Aparaty cyfrowe