Panasonic Lumix DMC-GX80 - OKAZJE Oceń produkt:

od 2298,00 PLN

oszczędzasz do 47%

 • Producent: Panasonic
 • Kategoria: Aparaty cyfrowe
 • Rozdzielczość: 16 Mpx
 • Przekątna ekranu: 3.0 "
 • Ogniskowa min: 24
 • Ogniskowa max: 64
 • Stabilizator obrazu: optyczny
 • Nagrywanie filmów: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
 • Nośnik danych: karta SD
 • Rodzaj zasilania: akumulator
 • Balans bieli: auto, cień, zachmurzenie, światło dzienne
 • Czułość: 100, 200, 400, 800, 1600, 3200, 6400, 12800, 25600

zestaw zawierający aparat LUMIX DMC-GX80 oraz obiektywy LUMIX G VARIO 12-32 mm i LUMIX G VARIO 35-100 mm. Stanie na wysokości zadania w trakcie uwieczniania wakacyjnych podróży, tworzeniu kreatywnych portretów oraz fotografii sportu.

Aparat LUMIX DMC-GX80 Uniwersalność LUMIX DMC-GX80 to wielozadaniowy aparat. Za jakość obrazu odpowiada matryca o rozdzielczości 16 MPx zezwalająca na uchwycenie mnóstwa szczegółów niebanalnego Cię tematu jednocześnie na zdjęciu jak i na filmie w rozdzielczości 4K.

Niezwykła jakość fotografii Aparat wyekwipowano w czujnik o rozdzielczości 16 megapikseli, a także procesor Venus Engine, jest to duet zapewniający niezwykłą wyrazistość zdjęć, przepiękne odwzorowanie oraz niewielką liczba szumu, nawet na wysokich czułościach.

Do zadań procesora należy dopasowanie odcieni, nasycenia i jasności, powodując, że obrazy są nadzwyczajnym odzwierciedleniem wizji fotografa. Współpraca matrycy i procesora zaowocowała nie tylko zdjęciami nieszablonowej jakości,jeszcze umożliwiła pierwsze w historii aparatów Lumix G usunięcie filtra dolnoprzepustowego, ulepszając tym samym rozdzielczość aż o 10%!

Wartą omówienia funkcją jest Post-Focus, polegająca na wybraniu punktu, na którym ustawiona jest ostrośćhellip; po zrobieniu zdjęcia. Dzięki niej najważniejszy fragment fotografie za każdym razem będzie rewelacyjnie ostry.

Pięcioosiowa optyczna stabilizacja obrazu HYBRID O.I.S. Użyta w aparacie LUMIX DMC-GX80 pozwala na fotografowanie z długimi czasami naświetlania bez konieczności stosowania uzupełniającego sprzętu nawet przy użyciu teleobiektywu.

Doceni to każdy, kto lubi spacerować cały dzień z aparatem. Filmowanie w 4K stanowczo wysoka rozdzielczość obrazu - 4K, 4 razy pokaźniejsza od FullHD sprawi, iż oglądając filmy nagrane Lumixem DMC-GX80 na nowo odkryjesz miejsce swojej ostatniej podróży i ponownie przeżyjesz wszystkie doświadczone emocje.

użycie technologii 4K pozwala użytkownikom Lumixa skorzystać z funkcji 4K Photo przy 30 kl./s. Pozwala ona na wybranie pojedynczej klatki o rozdzielczości 8 megapikseli z sekwencji wideo, a następnie zapisanie jej w formacie JPEG.

Uwolnij swoją kreatywność LUMIX DMC-GX80 mnóstwo artystycznych filtrów i funkcji, pozwalających nadać Twoim zdjęciom i filmom specyficzny charakter. Tryb Creative Control daje dostęp do 22 filtrów. Aparat wyposażono ponadto w funkcję 4K Live Cropping usprawniającą edytowanie nagrania w aparacie.

Gdy chcesz osiągnąć efekt panoramowania wystarczy ustawić kąt widzenia, a otrzymasz płynne panoramowanie bez konieczności używania mistrzowskiego sprzętu. Efekt zoomu można osiągnąć przez wybranie końcowego kadru, a aparat automatycznie wykona zbliżenie.

Ponieważ w tym procesie obiektyw się nie porusza, a efekty są generowane cyfrowo, przetwarzanie jest płynne, dając zadowalające rezultaty za każdym razem. Za każdym razem w kontakcie zaimplementowanie modułu Wi-Fi zaowocowało dodatkowymi opcjami robienia fotografii i możliwością udostępniania ich innym.

Połączenie aparatu ze smartfonem lub tabletem jest bardzo proste i umożliwia wysłanie zdjęcia i wideo do serwisów społecznościowych albo e-mailem niemal natychmiast po ich zapisie na karcie pamięci. Urządzenie mobilne może jeszcze posłzastosować do zdalnego sterowania aparatem Lumix DMC-GX80.

Obiektywy LUMIX G VARIO 12-32 mm i 35-100 mm Mobilność i wszechstronność Takie połączenie obiektywów pokrywa prawie cały zakres od 24 do 200 mm (ekwiwalent dla formatu 35 mm) tworząc kompleksowy komplet, który pozwoli Ci fotografować w wielu sytuacjach.

Obiektyw LUMIX G Vario 12-32 mm, dzięki szerokim kątom widzenia jest wręcz niezbędnym obiektywem na codzień do np. Fotografii krajobrazowej albo ulicznej. Natomiast LUMIX G Vario 35-100 stanowi bardzo korzystny dobór do fotografii portretowej czy nawet sportowej.

Tylko od Ciebie i Twojej wyobraźni zależy jak ich użyjesz i jakie efekty osiągniesz. Ostre fotografie z ręki Obiektywy zaopatrzono w system kompensacji drgań, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie ostrych, nieporuszonych fotografii w niekorzystnych warunkach oświetleniowych bez użycia statywu.

idealny dobór do filmów Obiektywy LUMIX G VARIO mogą posłzastosować przy produkcji filmów wysokiej jakości za sprawą płynnie zmienianej przysłony, warto wyeksponujeć, że zmiana odbywa się bez nagłych skoków ekspozycji, sprawiając, że na filmie nie ma nieprzewidzianych zmian jasności.

Cicho działające części umożliwiają nagrywanie scen bez zakłócania dźwięku, co rewelacyjnie koresponduje ze śledzeniem obiektu, dzięki której ostrość znajduje się tam gdzie oczekuje jej twórca.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Aparaty cyfrowe